سبدگردانی اختصاصی

سبدگردانی به مجموعه عملیات مدیریت سبد دارایی یک شخص در کریپتو توسط شخص یا نهادی دیگر گفته می شود. بسیاری از سرمایه گذاران لزوما تخصص کافی و یا زمان مورد نیاز برای مدیریت سبد کریپتویی یا پورتفوی شخصی خود را ندارند. یکی از راه حل های اریان پردازش برای این اشخاص خدمت سبدگردانی اختصاصی است.

معرفی

سبدگردانی به مجموعه عملیات مدیریت سبد دارایی یک شخص در کریپتو توسط شخص یا نهادی دیگر گفته می شود. بسیاری از سرمایه گذاران لزوما تخصص کافی و یا زمان مورد نیاز برای مدیریت سبد کریپتو یا پورتفوی شخصی خود را ندارند. یکی از راه حل های اریان پردازش برای این اشخاص خدمت سبدگردانی اختصاصی است. در سبدگردانی اختصاصی یک تیم کارشناسی به مدیریت یک فرد خبره، مسئولیت خرید و فروش کریپتو را برای سرمایه گذار قبول می کند. این تیم بر اساس نتایج حاصل از پرسشنامه ریسک و پس از صحبت با سرمایه گذار و دریافت نظرات شخص سرمایه گذار، بر اساس اهداف و میزان ریسک پذیری وی استراتژی سرمایه گذاری را مشخص کرده و مدیریت سبد را آغاز می کند. سرمایه گذار می تواند در زمان دلخواه در جریان وضعیت سبد و میزان بازدهی خود قرار بگیرد و در صورت نیاز به تغییر استراتژی، این موضوع را با مدیران سبد مطرح نماید. این خدمت در حال حاضر صرفا برای سرمایه های بالای دو هزار دلار قابل ارائه است و حداقل دوره ۱۸ روزه می باشد.
سبدگردانی-چیست-سبدگردان-آزیان ‍‍‍پردازش سبدگردانی اختصاصی با بازدهی بالا
سبدگردان اختصاصی کریپتو آریان پردازش

اطلاعات سبدگردانی

 • گروه اریان پرداز در حال حاضر مدیریت بیش از 10 سبد اختصاصی را بر عهده دارد و همواره توانسته با مدیریت بهینه ریسک و بازدهی، رضایت مشتریان خود را جلب نماید..
 • ارزش کل سبدهای تحت مدیریت بیش از ۱ میلیون دلار
 • تعداد سرمایه گذاران از 100 سبد فعال
 • نحوه کسب بازدهی

  ابتدا باید کلیه موجودی که قصد سبدگردانی را دارید به صورت (اتریوم،بایننس کوین)در بیارن سپس کوین مورد نظر از صرافی مورد نظر معرفی خواهد شد جهت خرید

  مزایا

  تخصیص مدیر سرمایه گذاری به ازای هر سبد
  قابلیت اعمال نظر و مشارکت در تصمیم گیری
  اطلاع از کریپتو خریداری شده و گردش معاملات
  شانس کسب بازدهی بالاتر

  مناسب برای

  سبدگردانی اختصاصی برای افرادی که سرمایه ای بالغ بر دو هزار دلار دارند و قصد سرمایه گذاری در کریپتو (رمزارز) با اهداف و شرایط خاص تری نسبت به صندوق های سرمایه گذاری دارند مناسب است.

  نحوه سرمایه گذاری

  برای استفاده از خدمات سبدگردانی ابتدا باید پرسشنامه ریسک توسط مشتری تکمیل شود سپس تا پس از دریافت نقطه نظرات و تفاهم کامل، قرارداد سبدگردانی بین شرکت سبدگردان اریان پردازش و سرمایه گذار منعقد شود.

  هزینه ها

  سبدگردانی ما از ۱۰۰ درصد سود شما ۲۰ درصد دریافت میکنه به طور مثال در صورتی که شما هزار دلار سود کنید تنها ۲۰۰ دلار دریافت میکنیم،در صورت ضرر کلیه ضرر شما داده میشه

  تماس با ما

  جهت ارتباط با ما فرم زیر را پر کنید:  کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آریان پردازش است